Wycieczka do Funzeum – gr. V

Dnia 16 kwietnia dzieci z grupy V wybrały się na wycieczkę do: „Funzeum” w Gliwicach, czyli „MUZEUM ŚWIATŁA I KOLORÓW”. To unikatowe miejsce zamienia wizytę w muzeum w ekscytującą przygodę! Funzeum – bawi, edukuje i rozwija wyobraźnię. W Funzeum  każde dziecko  mogło wszystkiego dotknąć, wypróbować i odczuć na własnej skórze. Było to niezapomniane doświadczenie, ponieważ pozwoliło nam się przekonać, że nauka wcale nie musi być nudna. Były jeszcze kolorowanki, dzieci miały za zadanie pokolorować wybrane przez siebie zwierzątko, które później zostało ożywione i można je było zobaczyć w ruchu- na wielkiej ścianie. A na koniec- kraina zabawy -podniebny plac zabaw, basen z podświetlanymi piłkami, duże klocki. Spędziliśmy czas w miłej, kolorowej i pełnej radości atmosferze.