Wizyta gr. VIII w Publicznej Bibliotece

15 grudnia przedszkolaki z grupy VIII odwiedziły Publiczną Bibliotekę w Polance Wielkiej. Dzieci wysłuchały  jedno z opowiadań Renaty Piątkowskiej pt. „Łańcuch” , które przeczytał Pan Michał, a następnie tak jak główny bohater opowiadania odkrywały swoje mocne strony i uzdolnienia. Okazało się, że nasze  starszaki potrafią m.in. ścielić swoje łóżka, robić kanapki i tosty, szybko biegać, jeździć na quadzie (spalinowym), a także są doskonałymi piłkarzami, karatekami (z pomarańczowym pasem) czy tancerzami. Pan Michał przygotował także dla dzieci nie lada wyzwanie związane z nadchodzącymi Świętami- wykonanie choinki wg sztuki origami. Przedszkolaki chętnie przystąpiły do pracy i każdy (z niewielką pomocą) wykonał piękną choinkę z papieru.