ZNANE I LUBIANE WIERSZE W WYKONANIU PRZEDSZKOLAKÓW! – filmy

Jan Brzechwa i Julian Tuwim to jedni z najsłynniejszych poetów dla dzieci w Polsce.

We wtorek 29 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola recytowały wiersze tych autorów. Przedsięwzięcie miało na celu popularyzowanie twórczości Tuwima i Brzechwy, rozwijanie zdolności i umiejętności recytatorskich oraz zainteresowanie dzieci czytaniem poezji. Wszystkie grupy doskonale przygotowały się do występu i pięknie zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie.

Czytajmy dzieciom codziennie, książki rozwijają wyobraźnię!

 

GRUPA I – Jan Brzechwa „Na wyspach Bergamutach”

 

GRUPA II – Jan Brzechwa „Kangur”

 

GRUPA III – Jan Brzechwa „Miś”

 

GRUPA IV – Julian Tuwim „Dwa Michały”

 

GRUPA V – Julian Tuwim „Okulary”

 

GRUPA VI – Jan Brzechwa „Katar”

 

GRUPA VII – Jan Brzechwa „Kwoka”

 

GRUPA VIII – Jan Brzechwa „Kaczka Dziwaczka”