ZAKOŃCZENIE ROKU I POŻEGNANIE ZERÓWKI

Doczekaliśmy się! Kolejny rok w przedszkolu dobiegł końca. Po całym roku wytężonej pracy, nadszedł czas słodkiego lenistwa. Mamy upragnione wakacje! Nikt chyba nie zasłużył na nie tak bardzo, jak nasi absolwenci. Dnia 24 czerwca, dzieci z najstarszych grup przedszkolnych „VII – Fioletowej” i „VIII – Różowej” żegnały przedszkole, aby po wakacjach rozpocząć kolejny etap edukacji. Pięknie ubrani, z uśmiechami na twarzach, przedszkolaki powitały zebranych gości dostojnym polonezem. Po odśpiewaniu hymnu Naszego Przedszkola, dzieci z grupy „VI – Żółtej”, pięknymi wierszykami i piosenkami, pożegnały swoich starszych kolegów. Następnie dzieci z grupy VII i VIII wystąpiły przed zebranymi gośćmi. Oczywiście w czasie występu nie zabrakło wesołych piosenek, wyśpiewywanych na całe gardło przez naszych małych artystów. Aż łezka kręciła się w oku, kiedy śpiewali piękną piosenkę „Dziękuję Ci mamo, dziękuję Ci tato”. Wyszło pięknie 🙂 Po pożegnalnej uroczystości było rozdanie dyplomów. Nasi mali bohaterowie dnia, otrzymali z rąk Pana Dyrektora w pełni zasłużone dyplomy ukończenia przedszkola. Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom. Życzymy sukcesów na nowej, szkolnej drodze życia. A na najbliższe dni, samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód!

Choć ostatnie to w przedszkolu dni,

choć rozstania, pożegnania czas,

to mówię ci nic tak naprawdę nie rozłączy nas..

Pomyślisz, jakie miłe widziałeś teatrzyki.

Piosenki i zabawy, występy i wierszyki.

Wspomnienia będą czekać w albumie ze zdjęciami.

Bo to przedszkole zawsze będzie tu,

w myślach, razem z nami!