Wycieczka grupy VII i VIII

Dzieci z grupy VII i VIII były na wycieczce 30 maja. Najpierw odwiedziliśmy Apilandię w Kleczy Dolnej – w gustownych ochronnych kapeluszach udaliśmy się do osiedla pszczółek, gdzie pani przewodnik bardzo ciekawie opowiedziała o życiu tych ważnych dla człowieka owadów. Potem były warsztaty – tam każdy własnoręcznie wykonał dwie świeczki z wosku pszczelego. Ostatnim punktem w Apilandii była wizyta w pomieszczeniach, gdzie w bardzo ciekawy sposób (tablice interaktywne, bajka, samodzielne kręcenie miodarką itp.) dzieci poznały życie pszczół oraz sposób produkcji miodu. Po wizycie w Apilandii pojechaliśmy do sali zabaw Fadolandia w Wadowicach – a tam dwie godziny dzieci spędziły na beztroskim figlowaniu.