WOŚP W POLANCE WIELKIEJ

CHCEMY WYGRAĆ Z SEPSĄ !

GRAMY DLA WSZYSTKICH – MAŁYCH I DUŻYCH!

29 stycznia w Parku Rekreacyjnym w Polance Wielkiej zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Był to 31 finał WOŚP. Na scenie wystąpiły dzieci z naszego Przedszkola, uczniowie ze szkoły, Grupa Phoenix Światło i Dźwięk, kapela góralska Górolicki . Atrakcjami tego popołudnia były animacje dla dzieci prowadzone przez Kids Garden Service, ognisko z pieczeniem kiełbasek, warsztaty plastyczne – malowanie szpachelką, żurek przygotowany przez Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich – Twórczych Kobiet, przejażdżki bryczką.

W przerwach między występami można było w bufecie przygotowanym przez Radę Rodziców poczęstować się słodkościami, przekąskami oraz ciepłymi napojami.

Ważnym punktem imprezy była kwesta wolontariuszy, licytacja oraz loteria fantowa.

Dziękujemy wszystkim kto wspierał Orkiestrę i nasz sztab.

Kochani – jesteście wielcy!

Pomimo wietrznej i mroźnej aury to dzięki Wam w tym roku Polanka Wielka pobiła rekord i podczas całego dnia zebrała 32405,30 złotych, o wiele więcej niż w latach ubiegłych.

Wyrażamy wdzięczność za Waszą pomoc i wparcie.

Sztab WOŚP w Polance Wielkiej.