Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej z tej okazji dzieci z grupy VII fioletowej z wychowawczynią Karoliną Kolasa przygotowały krótki program artystyczny, który dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej mógł się odbyć na sali gimnastycznej.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Barbara Tolarczyk, która przywitała wszystkich zgromadzonych gości: Wójta Gminy pana Grzegorza Gałgan, Przewodniczącego Rady Gminy pana Daniela Gałgan, Przewodniczącego Komisji ds Oświaty pana Romana Dobrowolskiego oraz Zastępcę Przewodniczącego Komisji ds Oświaty pana Przemysława Kościelnik, przedstawicieli Rady Rodziców, a także wszystkich nauczycieli, pracowników administracji oraz pracowników obsługi.

Program artystyczny zawierał humorystyczne wierszyki na temat każdego pracownika przedszkola, a także wesołe piosenki. Na zakończenie dzieci podziękowały za trud włożony w codzienną edukację, wychowanie i opiekę wręczając wszystkim pracownikom przedszkola kwiaty.

Dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej za udostępnienie sali gimnastycznej. Podziękowania składamy również Radzie Rodziców za piękne kwiaty i pomoc w organizacji uroczystości oraz dzieciom z grupy fioletowej i wychowawczyni Karolinie Kolasa za wzruszający program artystyczny.