BAL KARNAWAŁOWY (relacje zdjęciowe w zakładkach poszczególnych grup)

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień szczególny, wyczekiwany przez wiele tygodni. To dzień, który dostarcza dzieciom wiele radości i jest okazją do dobrej zabawy. Tak też było w dniu 24.02.2022r w Naszym Przedszkolu, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.   W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, baletnice, księżniczki, motylki, piratów, policjantów, Spider-Mana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. A że Wielki Bal odbył się w „Tłusty Czwartek” na dzieci czekała pyszna i słodka przekąska – pączek. Dzieci zajadały się z wielkim apetytem a łasuchy prosiły o dokładkę.

Relacje zdjęciowe w zakładkach poszczególnych grup.