DZIEŃ RODZINY 2023

27 maja 2023 był szczególnym dniem w naszym przedszkolu, ze względu na odbywającą się tego dnia w Parku Rekreacyjnym w Polance Wielkiej uroczystość pod hasłem „Dzień Rodziny 2023”.

Była to okazja do wspólnego świętowania: Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka.

Przedszkolaki w kolorach swoich grup zaprezentowały wierszyki, tańce oraz piosenki budząc zachwyt w oczach najbliższych. Wystąpili również zwycięzcy kwietniowego konkursu wokalnego „Wesołe nutki” oraz zespól taneczny eMotion Dance Kids. Na naszych najmłodszych czekały także dmuchańce, bańki mydlane, tatuaże, warkoczyki oraz sportowe rozgrywki. Pojawili się również bohaterowie bajek: Garfield oraz Królik Bugs z którymi można było zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Nasze panie z przedszkola zadbały o smaczny bufet.

Długo oczekiwana, słoneczna pogoda sprawiła, że chętnych na atrakcje nie brakowało
i dzieci mogły z nich długo korzystać. Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie.

Składamy ogromne podziękowania:

1. Dla wszystkich pracowników przedszkola za ogromne zaangażowanie w organizację uroczystości.

2. Dla rodziców, za upieczenie pysznego ciasta.

3. Dla Dyrektora Gmnnego Centrum Kultury w Polance Wielkiej pana Krzysztofa Ziaja oraz dla pana Stanisława Bagierek za wszelką pomoc.

4. Dla Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Polance Wielkiej za pomoc finansową.
5. Dla Państwa Moniki i Adriana Zadora

6. Dla Państwa Anety i Tomasza Wolanin