30 FINAŁ WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra 30 stycznia 2022 roku dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Zespół Szkolno – Przedszkolny po raz kolejny przyłączy się do 30 Finału WOŚP poprzez zorganizowanie zbiórki pieniędzy do skarbonek. Tego dnia Wolontariusze tradycyjnie będą czekać na wszystkich darczyńców na Górnej i Dolnej Polance (pod kościołami, przed i po mszach świętych).

Od 10.01. 2022 roku miejscem zbiórki pieniędzy będzie również szkoła oraz przedszkole, gdzie pojawią się sztabowe puszki stacjonarne, do których będzie można wrzucać dowolne kwoty.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Polanki Wielkiej i okolic, aby wsparli naszą akcję – zagrajmy razem!

ZSP Polanka Wielka