Daily Archives listopad 17, 2021

DZIECIAKI DAJĄ PLUSZAKI

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Pluszowego Misia i w związku z tym w dniach 17-26 listopada nasze przedszkole przyłącza się do akcji DZIECIAKI DAJĄ PLUSZAKI, edycja 4. Zachęcamy Państwa do przynoszenia do przedszkola MASKOTEK (WYŁĄCZNIE NOWYCH I NAJLEPIEJ Z METKAMI – jest to narzucone istniejącymi przepisami), które trafią do karetek jeżdżących w naszym szpitalu, do małych pacjentów na oddziały dziecięce, do samochodów Policji i Staży Pożarnej. Zadaniem tych Przytulanek jest choć odrobinę ukojenie bólu i umilenie czasu dzieciom biorącym udział w kolizjach, wypadkach czy też innych przykrych zdarzeniach. Maskotki prosimy zostawiać w pojemniku przy wejściu do przedszkola. Za każdego pluszaczka serdecznie DZIĘKUJEMY!