Zachęcamy do głosowania!!!

Właśnie trwa Plebiscyt „Fundusze Europejskie są w Małopolsce” www.plebiscyt.fundusze.malopolska.pl

Zachęcamy do aktywnego udziału w głosowaniu na projekt unijny dotyczący Przedszkola w Polance Wielkiej oraz rozpropagowania informacji o samym plebiscycie. Głosowanie będzie trwać jeszcze tydzień (do 3 listopada).

Chcąc zagłosować należy wejść w powyższy link, odnaleźć odnośnik „powiat oświęcimski” lub kliknąć w odpowiednie miejsce na mapie. Następnie wśród wszystkich projektów odszukać „Przedszkole w Polance Wielkiej” i kliknąć „głosuj”. Głosowanie jest bezpłatne. 

W załączeniu znajdują się materiały graficzne wraz z odnośnikiem do strony internetowej informującej o plebiscycie:

https://www.rpo.malopolska.pl/wiadomosci/pokazmy-efekty-funduszy-europejskich-w-malopolsce