Uroczyste zakończenie roku szkolnego

25 czerwca na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie starszaków. Na początku głos zabrali Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Tomasz Borowiecki oraz Wicedyrektor Iwona Figura. Po oficjalnej części nastąpiła część artystyczna. Mogliśmy podziwiać występy dzieci z grup młodszych V i VI oraz starszaków. Dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki. Po niezwykle wzruszających występach nastąpiło rozdanie nagród.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za wspólnie spędzone miłe chwile, wszystkie oznaki sympatii, otwarte serce, okazaną pomoc. Po zasłużonym wakacyjnym odpoczynku życzymy Wam samych sukcesów w szkole.

Podziękowania dla Rady Rodziców za współpracę, zaangażowanie i za wszelką pomoc okazaną w roku szkolnym 2020/2021.

Serdeczne podziękowania dla Pani Bożeny Czarnik długoletniej przewodniczącej Rady Rodziców. Dziękujemy za wszystkie poświęcone przedszkolu lata, za zaangażowanie, trud i serce włożone w pracę naszego przedszkola.