Przedświąteczne spotkanie

22 grudnia 2017 r. na sali gimnastycznej w szkole podstawowej odbyło się przedświąteczne spotkanie. W uroczystości uczestniczyli Wójt Gminy Polanka Wielka pan Grzegorz Gałgan, Przewodniczący Rady Gminy pan Daniel Gałgan, Wiceprzewodniczący Rady Gminy pan Roman Dobrowolski, dyrektor Gminnego Centrum Kultury pan Krzysztof Ziaja, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego pan Tomasz Borowiecki, wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego pani Barbara Tolarczyk, a także nauczyciele, pracownicy przedszkola, uczniowie i przedszkolaki. Na spotkaniu mogliśmy podziwiać występ uczniów o tematyce świątecznej coraz wspólnie kolędować. Nie mogło także zabraknąć świątecznych życzeń. Apel zdecydowanie wprawił wszystkich zgromadzonych w bożonarodzeniowy nastrój.