Pierwsze kroki w przedszkolu

Serdecznie witamy to my Maluszki z I grupy.  Chcemy podzielić się z Wami naszymi wspomnieniami z pierwszych tygodni w przedszkolu. To był trudny czas nie tylko dla nas-maluszków, ale także naszych Rodziców, ale mogliśmy liczyć na pomoc i pocieszenie naszych pań. Porannych łez jest już coraz mniej.  Każdy kolejny dzień upływa w coraz bardziej spokojniejszej atmosferze. Poznajemy swoją salę, kąciki zabaw i zasady zgodnej zabawy z nowymi kolegami i koleżankami. Z każdym dniem jesteśmy coraz bardziej odważniejsi. Wrześniowe słonko często zaprasza nas do ogródka, by tam miło spędzić czas. Dużo spacerujemy z wężem Gapciem oraz bawimy się na placu zabaw. Wszystkie zabawy odbywają się pod czujnym okiem naszych pań.