NIEBEZPIECZNA MASKOTKA DLA DZIECI

DRODZY RODZICE/OPIEKUNOWIE!

W ostatnich dniach, w internecie zrobiło się głośno za sprawą niebieskiej maskotki Huggy Wuggy z dziwnym uśmiechem podkreślonym czerwonym kolorem ust! Zdaniem niektórych maskotka wygląda nawet zabawnie. Ten uśmiechnięty miłośnik przytulania, to postać z gry survival horror (adresowanej dla osób powyżej 16 roku życia, choć dostęp do niej powinni mieć tylko dorośli), który przytula by zabijać, a czerwień na jego twarzy otaczająca liczne zęby jest symbolem krwi jego ofiar. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą – kontrolujmy dzieci w sieci, ponieważ część dzieci wie, kim jest Huggy Wuggy. Robimy to, żeby uświadomić tych z Państwa, którzy nie mieli pojęcia z czym związana jest ta niepozorna maskotka, której popularność rośnie w zatrważającym tempie.