28 FINAŁ WOŚP – KWOTA 24 636,03 zł

WIATR W ŻAGLE!

12 stycznia na sali gimnastycznej ZSP w Polance Wielkiej po raz kolejny zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Był to 28 finał WOŚP. Wystąpiła Orkiestra Dęta z Polanki Wielkiej, dzieci z przedszkola – grupa V i VI pod kierunkiem Pani Anny Sporysz i Sabiny Żmuda, formacja taneczna Contra i Elita Lejdis z OCK oraz Grupa Phoenix Światło i Dźwięk. Jednym z  wydarzeń tego popołudnia był mecz piłki nożnej uczniowie kontra rodzice. Złoty puchar odebrali najmłodsi zawodnicy.  Zwycięzcom gratulujemy.

W przerwach między występami można było  w kawiarence poczęstować się słodkościami oraz zimnymi i ciepłymi napojami, które serwowały Pani Natalia Drabczyk, Aneta Milowska, Iwona Luranc i Alicja Świerguła. Dla dzieci przygotowano Kącik dla Malucha, w którym odbywały się zabawy taneczne, konkursy plastyczne, czesanie kolorowych fryzur, gry zespołowe.

Najważniejszym punktem imprezy była kwesta wolontariuszy,  licytacja oraz loteria fantowa.

Dziękujemy wszystkim kto wspierał Orkiestrę i nasz sztab.

Kochani – jesteście wielcy! To dzięki Wam w tym roku Polanka Wielka pobiła rekord i  podczas całego dnia zebrała 24.636,03 złotych, o 1.836,56 złotych więcej niż w roku ubiegłym.

Sztab WOŚP w Polance Wielkiej.